Collection: Products
-
"Nibble with Willow" Classroom Curriculum
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / per -
$1,000 Donation
Regular price $1,000.00 USDRegular priceUnit price / per -
$100 Donation
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price / per -
$25 Donation
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price / per -
$250 Donation
Regular price $250.00 USDRegular priceUnit price / per -
$50 Donation
Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price / per -
$500 Donation
Regular price $500.00 USDRegular priceUnit price / per -
Professional Development 1-3 Classrooms
Regular price $495.00 USDRegular priceUnit price / per -
Professional Development 4+ Classrooms
Regular price $395.00 USDRegular priceUnit price / per -
Willow Holiday Gift Set
Regular price $89.00 USDRegular priceUnit price / per$130.00 USDSale price $89.00 USDSale -
Willow Holiday Gift Set + Apron
Regular price $109.00 USDRegular priceUnit price / per$150.00 USDSale price $109.00 USDSale -
Willow Supply Kit
Regular price $470.00 USDRegular priceUnit price / per
Why Families Love Willow?
Nibble with Willow ™️ has been a game-changer in classrooms, teaching kids the value of healthy habits through hands-on activities. Now, your family can:
- Enjoy a proven, award-winning educational experience at home.
- Bond through cooking, games, and interactive play.
- Learn about nutrition while having fun.